Celta Vigo kontra Osasuna, wynik meczu 0-2

Dnia 2023-08-13 15:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 1 pomiędzy Celta Vigo a Osasuna.

Pierwsza połowa meczu między Celta Vigo a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Rubén García 24' 0-1 Moi Gómez 74' 0-2

Żółte kartki Celta Vigo: Unai Núñez 30'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 51'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny sędzia meczu - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Celta Vigo stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Almeria. Kolejno natomiast Osasuna z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Barcelona.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów futbolu śledzi poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Unai Núñez Lucas Torró nierzadko zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych zespołów jak Celta Vigo i Osasuna w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Abanca-Balaídos.