Dnia 2021-10-17 16:30 odbyło się spotkanie między Villarreal i Osasuna - 1-2

Villarreal - Osasuna, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Villarreal oraz Osasuna wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2021-10-17 16:30 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Villarreal a Osasuna.

Gole strzelali: Lucas Torró 26' 0-1 Manu Sánchez Gerard Moreno 55' 1-1 Pedraza E. Ávila 87' 1-2

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 33'

Żółte kartki Osasuna: Sergio Herrera 30' David García 54' Unai García 60' Lucas Torró 86' Chimy Ávila 88'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Adrian Cordero Vega, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Villarreal zmierzy się już z BSC Young Boys, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Cadiz. Kolejno natomiast Osasuna z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Sevilla.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Étienne Capoue Sergio Herrera raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Trafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii gole oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga. Villarreal oraz Osasuna i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de la Cerámica.