Osasuna vs Real Madrid, wynik meczu 2-4

W hicie 29. kolejki hiszpańskiej La Ligi drużyna Osasuny podejmowała u siebie zespół Realu Madryt. Mecz, który odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar, okazał się pełen emocji. Ostatecznie Real Madryt zwyciężył 4-2, mimo że na przerwę schodził z wynikiem 1-2.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Osasuna a Real Madrid

W dniu 16 marca 2024 roku na Estadio El Sadar odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Osasuna i Real Madrid. Mecz należał do 29. kolejki hiszpańskiej La Liga. Sędzią głównym tego starcia był Juan Martinez Munuera z Hiszpanii.

Początek spotkania nie mógł być bardziej dynamiczny. Już w 4. minucie Vinícius Júnior z Realu Madrid otworzył wynik meczu, dając prowadzenie gościom. Jednak Osasuna odpowiedziała szybko, a już w 7. minucie A. Budimir doprowadził do wyrównania. W 18. minucie to Real ponownie objął prowadzenie, tym razem po trafieniu Dani Carvajala po asyście F. Valverde.

Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1-2 na korzyść Realu Madrid. Druga połowa to kontynuacja dominacji ekipy ze stolicy Hiszpanii. W 61. minucie Brahim Díaz podwyższył prowadzenie dla Realu, a trzy minuty później Vinícius Júnior zdobył swoją drugą bramkę w meczu, ustalając wynik na 1-4.

Chociaż Osasuna nie poddała się i w doliczonym czasie gry udało im się zdobyć drugiego gola, to jednak nie zdołali odrobić strat i mecz zakończył się rezultatem 2-4 na korzyść Realu Madrid.

Spotkanie obfitowało w emocje oraz kartki. Żółte kartki otrzymali zawodnicy obu drużyn, a czerwonych kartek nie było. Wśród gospodarzy za faulowane zostali Jorge Herrando, Lucas Torró i Unai García, natomiast w zespole gości kartki obejrzeli Vinícius Júnior i Eduardo Camavinga.

Atmosfera na Estadio El Sadar była niesamowita, a kibice mogli śledzić szybką i widowiskową grę obu drużyn. Mecz dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów dla wszystkich obecnych na stadionie.

Po tym zwycięstwie Real Madryt będzie kontynuował walkę w La Liga, czekając go kolejne starcia z Athletic Club, Manchester City i Mallorca. Natomiast Osasuna zmierzy się w kolejnych meczach z Almerią, Valencią oraz Rayo Vallecano. Kibice obu drużyn z pewnością będą mieć okazję śledzić dalsze zmagania swoich ulubionych ekip.