Spotkanie Granada CF kontra Osasuna, wynik 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Osasuną był prawdziwym widowiskiem na Estadio Nuevo Los Cármenes. Drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 3-0. W pierwszej połowie Granada CF zdobyła prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Po przerwie gracze wzmocnili swoją przewagę, zdobywając kolejne bramki i zapewniając sobie pełną pulę punktów. Mecz odbył się w ramach 33. kolejki La Liga i na pewno zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Granada CF a Osasuna zakończony wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy

W meczu 33. kolejki La Liga Granada CF podejmowała na Estadio Nuevo Los Cármenes drużynę Osasuna. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:15 w dniu 28 kwietnia 2024 roku pod sędziowską batutą Alejandro Muniz Ruiza z Hiszpanii.

Od samego początku emocje sięgały zenitu, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie. Piłkarze rozpoczęli mecz z determinacją, a tempo gry było bardzo wysokie.

Pierwsza połowa przyniosła wiele okazji strzeleckich, jednak bramki padły dopiero w 29. minucie, gdy F. Pellistri strzałem z bliska pokonał bramkarza Osasuny, asystującemu przy golu Sergio Ruizowi Alonso.

Po przerwie gospodarze nie zwalniali tempa i szybko podwyższyli prowadzenie. W 48. minucie M. Uzuni skutecznie wykorzystał okazję po asyście K. Jóźwiaka i ustalił wynik na 2-0 dla Granady.

W doliczonym czasie gry to L. Boyé zdobył trzeciego gola dla Granady, po pięknym strzale pewnie umieszczając piłkę w siatce rywali. Ostateczny wynik meczu to 3-0 dla drużyny gospodarzy.

W trakcie spotkania arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Granady: Lucasowi Boyé (21'), Kamilowi Jóźwiakowi (23'), Sergio Ruizowi Alonso (32') oraz Miguelowi Rubio (37').

Na razie nie odnotowano żadnych czerwonych kartek w meczu ani po stronie gospodarzy, ani gości.

Wynik ten daje nadzieję Granadzie CF na kolejne zwycięstwa w starciach z zespołami Sevilli, Realu Madryt oraz Rayo Vallecano. Z kolei Osasuna będzie zmierzać się z drużynami Real Betis, Athletic Club oraz Mallorca.