Spotkanie Almeria vs Osasuna zakończone wynikiem 0-3

W ostatnim spotkaniu hiszpańskiej La Liga drużyna Almerii podejmowała na własnym stadionie zespół Osasuny. Mecz odbył się 30 marca o godzinie 15:15 na Power Horse Stadium. Pomimo starań gospodarzy, to goście okazali się skuteczniejsi, zwyciężając 3:0. Już w pierwszej połowie Osasuna zdobyła dwubramkowe prowadzenie, które utrzymała do końcowego gwizdka sędziego.

Sprawozdanie z Meczu

Znaczne emocje towarzyszyły dzisiejszemu starciu na Power Horse Stadium, gdy miejscowa Almeria podejmowała zespół Osasuna. Choć gospodarze z Almeria wyraźnie liczyli na pozytywny wynik, to to jednak goście z Osasuna okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, potwierdzając swoją przewagę wynikiem 0-3.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, gdy już w 2. minucie José Arnaiz z Osasuny wpisał się na listę strzelców po podaniu od Jesúsa Areso, ustalając wynik na 0-1. Kolejne uderzenie dla gości nastąpiło w 9. minucie, kiedy to A. Budimir zdobył bramkę po asyście Moncayoli, rozsadzając siatkę bramki Almerii i podnosząc prowadzenie na 0-2 przed przerwą.

Po wznowieniu gry Almeria próbowała odrabiać straty, jednak to Osasuna podtrzymywała swoją dominację na boisku. W 61. minucie Iker Muñoz z Osasuny ustalił wynik na 0-3 po podaniu od Catena, co tylko utwierdziło przekonanie o przewadze gości.

Mecz nie obył się bez emocji, a sędzia nie omieszkał ukarać zawodników kartkami. Żółte kartki otrzymali m.in. Lucas Robertone, Léo Baptistão oraz Marcos Pena z Almerii, a także José Manuel Arnáiz i Jesús Areso z Osasuny. Czerwone kartki nie były jednak potrzebne, co było dobrą wiadomością dla obu drużyn.

Po końcowym gwizdku sędziego Pablo Gonzáleza Fuertesa z Hiszpanii goście mogli cieszyć się z zasłużonego triumfu 0-3 nad Almerią. Następne mecze zapowiadają się interesująco dla obu ekip, a fani już z niecierpliwością czekają na kolejne emocje towarzyszące meczom swoich ulubionych drużyn.