Spotkanie Levante - Osasuna zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2021-12-05 17:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się Levante i Osasuna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Levante a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Levante: Nemanja Radoja 34' Jorge de Frutos 45'

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 54' Darko Brašanac 69' Lucas Torró 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny sędzia spotkania to Valentín Pizarro. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Levante zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Alcoyano i Valencia. Kolejno natomiast Osasuna podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Deportivo La Coruna i Getafe.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi potyczki w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Nemanja Radoja Nacho Vidal częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje na faul, widowiskowe gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga. Levante i Osasuna oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.