Osasuna - Villarreal, wynik spotkania: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Osasuna a Villarreal zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-03-05 13:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 27 pomiędzy Osasuna a Villarreal.

Gole strzelali: E. Ávila 63' 1-0 Rubén García

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 74'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia spotkania - Jose Luis Munuera Montero, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Osasuna stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Levante i Real Betis a Villarreal zmierzy się z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Cadiz.

Coraz częściej kibice śledzą ciekawe poczynania, które startują w lidze La Liga. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Chimy Ávila stale zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż widowiska nudzą. Ustawicznie natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby oglądać spotkania sportowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Osasuna i Villarreal jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio El Sadar.