Mecz pomiędzy Osasuna i Rayo Vallecano na stadionie Estadio El Sadar dnia 2022-09-04 12:00 - 2-1

Osasuna vs Rayo Vallecano wynik spotkania 2-1. Dnia 2022-09-04 12:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się Osasuna i Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Osasuna a Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Aimar Oroz 54' 1-0 D. Brašanac F. Lejeune 75' 1-1 Rubén García 90' 2-1 A. Ezzalzouli

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 41' Unai García 83'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Ismaila Ciss 48' Álvaro García 60'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu - Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Osasuna stawi czoła Almeria, następne spotkania z drużynami Getafe i Real Madrid a Rayo Vallecano z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Elche.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze La Liga. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Juan Cruz Ismaila Ciss częstokroć zagwarantowały swoim sympatykom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to mecze statyczne. Regularnie zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga. Osasuna i Rayo Vallecano oraz ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio El Sadar.