Spotkanie Celta Vigo - Osasuna, wynik 1-2

Celta Vigo - Osasuna, wynik 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Celta Vigo a Osasuna zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-05 17:30 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo i Osasuna.

Gole strzelali: E. Ávila 8' 0-1 Moi Gómez Iago Aspas 19' 1-1 F. Cervi E. Ávila 28' 1-2 Manu Sánchez

Żółte kartki Celta Vigo: Williot Swedberg 66'

Żółte kartki Osasuna: Unai García 5' Chimy Ávila 16' Aimar Oroz 42' Aitor Fernández 44' Kike García 88'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Celta Vigo stawi czoła Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Algar i Sevilla a Osasuna podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Fuentes i Real Sociedad.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Williot Swedberg Unai García częstokroć zapewniły wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Wielokrotnie natrafiamy na widowiskowe asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie ligi La Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Celta Vigo i Osasuna z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Abanca-Balaídos.