Mecz Real Madrid vs Osasuna zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu dnia 2022-10-02 19:00

Real Madrid vs Osasuna, wynik 1-1. W dniu 2022-10-02 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Real Madrid a Osasuna.

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid a Osasuna zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Vinícius Júnior 42' 1-0 D. Alaba Kike García 50' 1-1 Unai García

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 45'

Żółte kartki Osasuna: Abdessamad Ezzalzouli 47' Kike García 78'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Osasuna: David García 78'

Główny sędzia meczu - Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Madrid stawi czoła Shakhtar Donetsk, następne spotkania z drużynami Getafe oraz Shakhtar Donetsk. Kolejno natomiast Osasuna z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Espanyol.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Dani Ceballos Abdessamad Ezzalzouli często gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami bywają nader zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania mało interesujące. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Real Madrid i Osasuna z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.