Osasuna vs Celta Vigo, wynik spotkania - 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna a Celta Vigo wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-03-06 20:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Osasuna a Celta Vigo.

Gole strzelali:

Żółte kartki Osasuna:

Żółte kartki Celta Vigo: Luca De La Torre 13' Hugo Mallo 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Osasuna stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Athletic Club. Kolejno natomiast Celta Vigo z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Sevilla.

Liczni fani śledzą bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Luca De La Torre wielokrotnie gwarantują swoim miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, że spotkania nas nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Osasuna oraz Celta Vigo z ligi La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.