Mecz Barcelona - Osasuna zakończony wynikiem 4-0 dnia 2022-03-13 20:00

Dnia 2022-03-13 20:00 na stadionie Camp Nou odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Barcelona i Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania między Barcelona a Osasuna wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: Ferran Torres 14' 1-0 Ferran Torres 21' 2-0 O. Dembélé P. Aubameyang 27' 3-0 O. Dembélé Riqui Puig 75' 4-0

Żółte kartki Barcelona:

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 13' David García 15' Unai García 89'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Barcelona stanie naprzeciw Galatasaray, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Sevilla natomiast Osasuna podejmie Levante. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Alaves.

Fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Nacho Vidal często serwują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty i bramki zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące walki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Barcelona i Osasuna w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Camp Nou.