Na stadionie Estadio El Sadar miał miejsce mecz pomiędzy Osasuna oraz Atletico Madrid zakończony wynikiem 0-1

Osasuna vs Atletico Madrid, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-01-29 15:15 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Osasuna oraz Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Osasuna a Atletico Madrid wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Saúl 74' 0-1 R. De Paul

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 70'

Żółte kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu to Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Osasuna stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Atletico Madrid podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Athletic Club.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Darko Brašanac wielokrotnie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, iż potyczki nudzą fana. Często trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole i asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi La Liga. Osasuna i Atletico Madrid oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio El Sadar.