Osasuna kontra Rayo Vallecano, wynik spotkania 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna i Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-02 12:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Osasuna a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: M. Sanchez 90' 1-0 Cote

Żółte kartki Osasuna: L. Torro 45' J. Martinez 76' C. Avila 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: I. Balliu 5' O. Trejo 32' Falcao 41'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia meczu to Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Osasuna zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Granada CF i Real Madrid a Rayo Vallecano zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. L. Torro I. Balliu stale sprawiają własnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki między zawodnikami są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, spektakularne asysty oraz bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Osasuna i Rayo Vallecano jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio El Sadar.