Mecz Atletico Madrid kontra Osasuna dnia 2021-11-20 17:30 - wynik końcowy 1-0

Atletico Madrid kontra Osasuna, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Atletico Madrid a Osasuna wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-11-20 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 14 pomiędzy Atletico Madrid a Osasuna.

Gole strzelali: Felipe 87' 1-0 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Carlos Martín 89'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 56' David García 82'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu - José Sánchez. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Atletico Madrid stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Cadiz i Mallorca. Kolejno natomiast Osasuna z Elche. Następne mecze zagra z drużynami San Agustín i Levante.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi interesujące starcia, które startują w lidze La Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Antoine Griezmann Lucas Torró często serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule, niezwykłe asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga. Udział takich drużyn jak Atletico Madrid i Osasuna z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Wanda Metropolitano.