Osasuna kontra Celta Vigo, wynik meczu 0-3

W relacji z ostatniego spotkania w ramach La Liga przedstawiamy wynik meczu pomiędzy drużynami Osasuna i Celta Vigo, który odbył się 4 lutego o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar. Mecz zakończył się zwycięstwem Celtы Vigo 3:0, a wynik na przerwę wynosił 2:0. Oto szczegóły tego starcia, które odbyło się zaledwie kilka dni temu.

Mecz pomiędzy drużynami: Osasuna (Gospodarz) przeciwko Celta Vigo (Goście)

Wynik końcowy: 0-3

Data i godzina meczu: 2024-02-04 15:15

Liga: La Liga

Kolejka: 23

Miejsce rozgrywki: Estadio El Sadar

Sędzia Główny: Javier Alberola Rojas, Hiszpania

Bramki:

J. Strand Larsen 24'0-1 L. de la Torre

L. de la Torre 25' 0-2 J. Strand Larsen

T. Douvikas 90' 0-3 Jaílson

Żółte kartki Gospodarze:

David García 12'

Kike Barja 84'

Żółte kartki Goście

Następne mecze dla Osasuna:

Real Sociedad, Cadiz, Las Palmas.

Następne mecze dla Celta Vigo:

Getafe, Barcelona, Cadiz.

Mecz rozpoczął się w niesamowitej atmosferze na Estadio El Sadar. Kibice obu drużyn głośno dopingowali swoje zespoły, a na murawie panowała niesamowita determinacja. Zarówno Osasuna, jak i Celta Vigo, próbowały przejąć kontrolę nad meczem od pierwszych minut, co skutkowało dynamicznym starciem na boisku.

Jednak to goście z Vigo szybko objęli prowadzenie. Już w 24. minucie J. Strand Larsen strzelił pierwszego gola dla Celta Vigo, wykorzystując asystę L. de la Torre. Ledwie chwilę później to de la Torre wpisał się na listę strzelców, zdobywając drugiego gola dla swojej drużyny w 25. minucie. Osasuna miała trudności z powstrzymaniem nawału ataków przeciwnika, co przełożyło się na wynik 0-2 na przerwę.

Druga połowa również nie przyniosła ulgi dla gospodarzy. Pomimo starań, nie udało im się odrobić strat. W doliczonym czasie gry, T. Douvikas strzelił trzeciego gola dla Celta Vigo, ustalając wynik meczu na 0-3. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną gości, którzy pokazali skuteczność i determinację na boisku.

Ostateczny gwizdek sędziego zakończył emocjonujące starcie, a kibice Celta Vigo świętowali zwycięstwo swojej drużyny. Natomiast fani Osasuny opuścili stadion z nadzieją na lepsze wyniki w kolejnych spotkaniach. Mecz dostarczył wielu emocji i niezapomnianych chwil na Estadio El Sadar.