Mecz między Osasuna i Getafe dnia 2024-01-21 13:00 na obiekcie Estadio El Sadar: wynik końcowy 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Osasuna i Getafe był emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść Osasuny. Spotkanie odbyło się w ramach 21. kolejki La Liga na Estadio El Sadar. W pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, jednak druga połowa przyniosła wiele emocji i zmiany wyniku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania.

Mecz piłki nożnej: Osasuna vs Getafe

W niedzielnym meczu 21 kolejki La Liga, drużyna Osasuna podejmowała u siebie Getafe na Estadio El Sadar. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2, po zaciętej rywalizacji na boisku.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a głównym arbitrem był Jose Maria Sanchez Martinez z Hiszpanii.

Pierwszą bramkę dla Osasuny zdobył Raúl García w 9. minucie meczu, po zagraniu Pablo Ibáñeza. Gospodarze podwyższyli prowadzenie w 31. minucie, gdy Iker Muñoz skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową.

W drugiej połowie Getafe zdołało odrobić straty. Borja Mayoral zdobył pierwszą bramkę dla gości w 64. minucie, a cztery minuty później N. Maksimović wyrównał wynik na 2-2, asystującemu Luisowi Milla.

Ostateczne zwycięstwo dla Osasuny zapewnił Jesús Areso, który zdobył bramkę w 80. minucie, ustalając wynik na 3-2 dla gospodarzy.

W trakcie meczu sędzia ukarał piłkarzy obu drużyn żółtymi kartkami. Gospodarze otrzymali żółte kartki: Pablo Ibáñez Lumbreras, Raúl García, Moi Gómez, David García, Juan Cruz. Natomiast żółte kartki dla gości zostały przyznane Juanowi Iglesiasowi, Luisowi Milla, Nemanji Maksimovićowi oraz José Ángelowi Carmonie.

Następne mecze dla Osasuny to starcia z Sevillą, Barceloną i Celtą Vigo, natomiast Getafe zmierzy się z Granada CF, Realem Madryt i Realem Betis.

Mecz na Estadio El Sadar dostarczył wielu emocji i niezapomnianych chwil dla kibiców obu drużyn, a zwycięstwo Osasuny na własnym boisku na pewno zostało przyjęte z radością przez fanów.