Spotkanie Osasuna kontra Real Sociedad zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-12-02 20:00 na obiekcie Estadio El Sadar

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Osasuna i Real Sociedad zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w ramach 15. kolejki La Liga na Estadio El Sadar. Wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Więcej szczegółów poniżej.

Relacja z meczu piłki nożnej: Osasuna - Real Sociedad

Wczorajszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Osasuna i Real Sociedad zakończył się wynikiem 1-1. Spotkanie odbyło się na Estadio El Sadar w ramach 15. kolejki La Liga.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Mecz rozpoczął się pełen emocji i zaciętej walki o kontrolę nad boiskiem.

Pierwsza bramka padła już w 2. minucie, kiedy to Moi Gómez wykorzystał sytuację i ustawił wynik na 1-0, asystującemu A. Budimirowi. Jednak Real Sociedad szybko odpowiedziało, a U. Sadiq w 41. minucie wyrównał wynik na 1-1, po asyście Zubeldii.

Do przerwy wynik pozostał niezmieniony, a obie drużyny walczyły o przewagę na boisku. Druga połowa również nie przyniosła zmiany rezultatu, jednak zarejestrowano kilka żółtych kartek dla obu drużyn: dla Gospodarzy - Alejandro Catena, Ante Budimir, Raúl García, a dla Gości - Kieran Tierney, Takefusa Kubo, Robin Le Normand.

Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie drużyny otrzymały wsparcie od swoich kibiców, którzy nie zawiedli swoich ulubieńców. Następne mecze dla Osasuna to starcia z Cadiz, Rayo Vallecano i Mallorca, natomiast Real Sociedad zmierzy się z Andratx, Villarrealem oraz z angielskim zespołem Leeds.