Spotkanie Real Sociedad kontra Osasuna, wynik końcowy 1-0

Real Sociedad kontra Osasuna zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2022-02-27 17:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Real Sociedad oraz Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad i Osasuna wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Elustondo 52' 1-0 A. Isak

Żółte kartki Real Sociedad:

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 8' Roberto Torres 90' José Ángel 90' Nacho Vidal 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Alaves a Osasuna podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Levante.

Dzisiaj liczni fani śledzą ekscytujące potyczki w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Juan Cruz częstokroć zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi są bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Regularnie zdarzają się efektowne asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Real Sociedad i Osasuna jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Reale Arena.