Dnia 2023-02-12 17:30 miało miejsce spotkanie między Valladolid oraz Osasuna: 0-0

Valladolid kontra Osasuna, wynik końcowy 0-0. Dnia 2023-02-12 17:30 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Valladolid oraz Osasuna.

Pierwsza część spotkania między Valladolid i Osasuna zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Valladolid: D. Machis 36'

Żółte kartki Osasuna: J. Cruz 34' M. Sanchez 85' C. Avila 88'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu to Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Valladolid stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Espanyol a Osasuna z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Athletic Club.

Dzisiaj wielu fanów śledzi poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak D. Machis J. Cruz wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga. Valladolid i Osasuna i ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Municipal José Zorrilla.