Spotkanie Getafe kontra Osasuna dnia 2023-05-28 17:00 na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez: 2-1

Getafe kontra Osasuna, wynik 2-1. Dnia 2023-05-28 17:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 37. Zmierzyły się Getafe oraz Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe i Osasuna wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: E. Ávila 2' 0-1 Aridane Juanmi Latasa 39' 1-1 Luis Milla Jaime Mata 90' 2-1

Żółte kartki Getafe: Portu 24' Nemanja Maksimović 54' Djené 81'

Żółte kartki Osasuna: Abdessamad Ezzalzouli 31'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Getafe zmierzy się już z Valladolid, następne spotkania z drużynami Girona oraz . Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Portu Abdessamad Ezzalzouli często zapewniły wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Getafe i Osasuna oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.