Spotkanie Osasuna - Real Madrid, wynik 1-3

Pierwsza połowa meczu między Osasuna i Real Madrid zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2022-04-20 19:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Real Madrid.

Gole strzelali: D. Alaba 12' 0-1 A. Budimir 13' 1-1 Asensio 45' 1-2 Lucas Vázquez 90' 1-3 Vinícius Júnior

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 44'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 5' Éder Militão 60' Nacho Fernández 62'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Osasuna stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Espanyol i Getafe a Real Madrid z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Manchester City.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Darko Brašanac Eduardo Camavinga stale serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to zmagania statyczne. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Osasuna i Real Madrid z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.