Spotkanie Villarreal kontra Osasuna, wynik końcowy 3-1

Drużyny Villarreal i Osasuna zmierzyły się w meczu La Liga, który odbył się na Estadio de la Cerámica. Po zaciętym starciu gospodarze zwyciężyli 3-1, pokazując wysoką jakość swojej gry. Wynik na przerwę utrzymywał się na remisowym poziomie 0-0, lecz druga połowa dostarczyła wiele emocji dla kibiców obu drużyn. Ostatecznie, Villarreal odniósł zwycięstwo, zdobywając cenne trzy punkty w 14. kolejce La Liga.

Bramki:

• José Luis Morales 57' 1-0 (Gerard Moreno)
  • José Luis Morales 71' 2-0 (J. Foyth)
  • Catena 78' 2-1 (E. Ávila)
  • José Luis Morales 80' 3-1 (Álex Baena)

Relacja z meczu

Estadio de la Cerámica zgromadziło tłumy kibiców, którzy od samego początku dawali się słyszeć swoim dopingiem. Mecz rozpoczął się pełen emocji, z obiema drużynami dążącymi do zdobycia pierwszego gola. Mimo licznych prób, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Po przerwie Villarreal wyszedł na murawę z nową energią i w 57. minucie gola strzelił José Luis Morales, otwierając wynik meczu. Zaledwie 14 minut później Morales ponownie trafił do bramki, a asystę zanotował J. Foyth, umacniając prowadzenie gospodarzy na 2-0. Jednak Osasuna nie zamierzała się poddać i w 78. minucie Catena zdobył bramkę, zmniejszając różnicę do 2-1.

Jednak w 80. minucie José Luis Morales po raz trzeci pokonał bramkarza Osasuny, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 3-1. Mecz zakończył się triumfem Villarreal, a kibice opuszczający stadion byli pełni radości z wyniku swojej drużyny.

Emocje towarzyszyły spotkaniu przez cały czas, a skuteczność José Luis Moralesa była niezaprzeczalna, przynosząc swojej drużynie zwycięstwo. Niewątpliwie był to mecz, który na długo pozostanie w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców.