Barcelona - Osasuna, wynik meczu 1-0

Barcelona - Osasuna wynik meczu 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Barcelona a Osasuna wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-05-02 17:30 na stadionie Spotify Camp Nou rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Barcelona i Osasuna.

Gole strzelali: Jordi Alba 85' 1-0 F. de Jong

Żółte kartki Barcelona:

Żółte kartki Osasuna:

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Osasuna: Jorge Herrando 26'

Główny sędzia meczu - Javier Iglesias. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Barcelona stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Valladolid. Kolejno natomiast Osasuna z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Athletic Club.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki usypiające. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Barcelona i Osasuna i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Spotify Camp Nou.