Mecz pomiędzy Osasuna oraz Girona zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Estadio El Sadar

Osasuna - Girona, wynik 2-1. W dniu 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Osasuna oraz Girona.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Osasuna a Girona wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Budimir 52' 1-0 Kike Barja A. Budimir 55' 2-0 Moncayola Reinier 75' 2-1 V. Tsygankov

Żółte kartki Osasuna: Jon Moncayola 73'

Żółte kartki Girona: Yangel Herrera 35' Bernardo Espinosa 56' Yan Couto 90' Cristhian Stuani 90' Paulo Gazzaniga 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Ortiz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami oraz natomiast Girona z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą starcia w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Jon Moncayola Yangel Herrera częstokroć zaserwowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. To też warto śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Osasuna i Girona i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.