Na stadionie Estadio El Sadar odbyło się spotkanie pomiędzy Osasuna oraz Alaves - 1-0

Dnia 2022-04-10 12:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Osasuna a Alaves.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Osasuna a Alaves wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: A. Budimir 90' 1-0 Manu Sánchez

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 9' Ante Budimir 29' Lucas Torró 45'

Żółte kartki Alaves: Mamadou Loum 15'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Alaves:

Główny arbiter spotkania - Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Osasuna stawi czoła Valencia, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Elche. Kolejno natomiast Alaves z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca oraz Villarreal.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Nacho Vidal Mamadou Loum raz za razem serwują wyśmienitym kibicom wiele emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze drętwe. Nieprzerwanie natrafiamy na idealne asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Osasuna oraz Alaves z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio El Sadar.