Elche - Osasuna, wynik meczu - 1-1

Elche - Osasuna wynik 1-1. Dnia 2023-01-22 15:15 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Elche a Osasuna.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Elche a Osasuna wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: E. Ávila 20' 0-1 Kike Barja José Ángel Carmona 67' 1-1 Fidel

Żółte kartki Elche: José Ángel Carmona 13' Lautaro Blanco 45'

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 55'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Elche stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Villarreal i Real Madrid natomiast Osasuna zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Espanyol.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak José Ángel Carmona Chimy Ávila niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Stale natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Elche oraz Osasuna z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.