Spotkanie pomiędzy Getafe oraz Osasuna zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-19 17:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez

Getafe kontra Osasuna, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Getafe i Osasuna zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-12-19 17:30 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki - 18. Na przeciw siebie stanęły Getafe oraz Osasuna.

Gole strzelali: Darío Poveda 90' 1-0 D. Suárez

Żółte kartki Getafe: Sandro Ramírez 26' Damián Suárez 45' Djené 51'

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 72'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny sędzia meczu to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Granada CF a Osasuna zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Girona oraz Cadiz.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Sandro Ramírez Chimy Ávila raz za razem zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska nużące. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga. Getafe i Osasuna jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.