Dnia 2024-01-28 17:30 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbyło się spotkanie między Sevilla oraz Osasuna zakończone wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Osasuna zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki La Liga na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Sevilla objęła prowadzenie 1-0 przed przerwą, lecz Osasuna zdołała wyrównać wynik w drugiej połowie.

Mecz: Sevilla vs Osasuna

La Liga, Kolejka 22

Estadio Ramón Sánchez Pizjuán gościł emocjonujące starcie pomiędzy Sevillą a Osasuną. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu za sprawą golów oraz kartek, które zwiastowały niespodzianki na boisku.

Na 24. minucie spotkania, Isaac Romero poprowadził gospodarzy, zdobywając bramkę po asyście M. Acuña. Sevilla objęła prowadzenie 1-0, co zelektryzowało kibiców zgromadzonych na stadionie.

Drugą połowę zainaugurował A. Budimir, który w 55. minucie wyrównał wynik na 1-1. Gol ten wstrząsnął drużyną gospodarzy, co było odczuwalne na murawie.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji - Lucien Agoumé, Boubakary Soumaré oraz Sergio Ramos z Sevilli otrzymali żółte kartki. Goście z Osasuny nie zostali pominięci, lecz ich karne kartki nie wpłynęły na wynik meczu.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy na murawie zapanowała nerwowa atmosfera. Suso z Sevilli został ukarany czerwoną kartką w 86. minucie, co osłabiło drużynę gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, pozostawiając kibiców z mieszanymi uczuciami.

Sevilla wkrótce zmierzy się z Rayo Vallecano, Atletico Madrid oraz Valencią, podczas gdy Osasuna stanie do boju z Barceloną oraz Celtą Vigo. Niewątpliwie emocje się nie skończyły, a fani obu drużyn oczekują kolejnych pasjonujących starć na boisku.