Na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz Osasuna - Cadiz zakończony wynikiem 2-0

Osasuna - Cadiz, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna oraz Cadiz wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-01-09 17:30 na stadionie Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Osasuna i Cadiz.

Gole strzelali: A. Budimir 38' 1-0 Kike Kike Barja 48' 2-0

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 55' Lucas Torró 59'

Żółte kartki Cadiz: Santiago Arzamendia 55' Florin Andone 71'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Osasuna zmierzy się już z Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Granada CF i Sevilla. Kolejno natomiast Cadiz z Sporting Gijon. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Levante.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Juan Cruz Santiago Arzamendia nieraz zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty oraz gole gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami ligowymi są nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania męczą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi La Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Osasuna oraz Cadiz i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio El Sadar.