Osasuna - Real Sociedad, wynik meczu - 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Osasuna a Real Sociedad wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-04-28 19:00 na stadionie Estadio El Sadar rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Real Sociedad.

Gole strzelali: Sergio Herrera 6' 0-1 T. Kubo 90' 0-2 Mikel Merino

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 67' Manuel Sánchez 83' Jon Moncayola 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 88'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia meczu - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Osasuna zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Almeria. Kolejno natomiast Real Sociedad podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Barcelona.

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi starcia w lidze La Liga. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Juan Cruz Igor Zubeldia stale serwują wyborowym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga. Udział takich zespołów jak Osasuna i Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio El Sadar.