Na obiekcie Estadio El Sadar odbyło się spotkanie między Osasuna oraz Las Palmas - końcowy wynik 1-1

W emocjonującym spotkaniu zakończonym remisem 1-1, drużyny Osasuna i Las Palmas zmierzyły się w kolejce 13 La Liga. Mecz odbył się na Estadio El Sadar o godzinie 17:30 dnia 11 listopada 2023 roku. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część spotkania obfitowała w akcję i gole.

Relacja z meczu

Mecz pomiędzy drużynami Osasuna oraz Las Palmas odbył się w ramach 13. kolejki La Liga na Estadio El Sadar. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu, gdyż obie drużyny walczyły o pełną pulę punktów.

Alberto Moleiro otworzył wynik spotkania strzelając gola dla Las Palmas w 70. minucie po asyście Javi Muñoz. Jednak radość gości nie trwała długo, gdyż A. Budimir w 73. minucie doprowadził do wyrównania, wykorzystując asystę Moncayola.

W dalszej części meczu obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, ale mimo wielu okazji, wynik nie uległ zmianie, a spotkanie zakończyło się remisem.

Warto zauważyć, że sędzią tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, który skutecznie prowadził mecz, nie pozwalając na zbyt ostre starcia na boisku.

W trakcie meczu zostali także ukarani zawodnicy obu drużyn. Kartki żółte otrzymali Alejandro Catena z Osasuny w 84. minucie oraz Julian Araujo z Las Palmas w 87. minucie.

Następnie mecze dla Osasuna to starcia z Villarreal, Real Sociedad oraz Cadiz, natomiast Las Palmas zmierzy się z Real Betis, Getafe oraz Alaves.