Back to Top

Mecz pomiędzy Osasuna - Real Madrid 2-4

Osasuna vs Real Madrid, wynik meczu 2-4

W hicie 29. kolejki hiszpańskiej La Ligi drużyna Osasuny podejmowała u siebie zespół Realu Madryt. Mecz, który odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar, okazał się pełen emocji. Ostatecznie Real Madryt zwyciężył 4-2, mimo że na przerwę schodził z wynikiem 1-2.

Mecz pomiędzy Girona vs Osasuna wynik spotkania 2-0

Mecz Girona vs Osasuna na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi dnia 2024-03-09 20:00: 2-0

W środowy wieczór na Estadi Municipal de Montilivi odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Girona i Osasuna w ramach 28. kolejki La Liga. Gospodarze okazali się skuteczniejsi, zwyciężając 2-0 po bramkach zdobytych przed przerwą i po przerwie. Spotkanie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Girony 1-0.

Mecz pomiędzy Osasuna - Alaves 1-0

Mecz Osasuna kontra Alaves, wynik 1-0

W meczu 27. kolejki La Liga pomiędzy Osasuną a Alaves na Estadio El Sadar padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się dokładnie tydzień temu, 4 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Pomimo bramki padającej dopiero w drugiej połowie, emocje sięgały zenitu na tym historycznym stadionie.

Mecz pomiędzy Las Palmas - Osasuna, wynik 1-1

Mecz Las Palmas vs Osasuna zakończony wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Osasuna, rozegrany na Estadio de Gran Canaria, zakończył się remisem 1-1. Po wyrównanej walce obie drużyny podzieliły się punktami, a bramki padły dopiero po przerwie. Spotkanie zakończyło się w ramach 26. kolejki hiszpańskiej La Liga, a emocje trwały do samego końca.

Osasuna vs Cadiz 2-0

Spotkanie Osasuna vs Cadiz zakończone wynikiem 2-0

W ostatnim spotkaniu La Liga, drużyna Osasuna podejmowała Cadiz na Estadio El Sadar. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy zdobyli oba gole po przerwie. Było to starcie 25. kolejki, które odbyło się 2 dni temu o godzinie 15:15.

Real Sociedad vs Osasuna, wynik końcowy 0-1

Mecz Real Sociedad kontra Osasuna, wynik końcowy 0-1

W emocjonującym starciu w ramach 24. kolejki La Liga Real Sociedad podejmowała na własnym stadionie Osasunę. Mecz odbył się 2 dni temu, 10 lutego o godzinie 15:15 w Reale Arena. Ostatecznie to goście cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę to 0-0, a pojedynek pełen był napięcia i intensywnych zmagań na boisku.

Barcelona - Osasuna, wynik 1-0

Na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys odbyło się spotkanie Barcelona vs Osasuna zakończone wynikiem 1-0

W sobotnim spotkaniu La Ligi Barcelona pokonała Osasunę 1-0. Mecz odbył się w Estadi Olímpic Lluís Companys. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, jedynego gola zdobył zespół gospodarzy po przerwie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 20. kolejce ligowej rywalizacji. Mecz został rozegrany 31 stycznia o godzinie 18:00, co oznacza, że odbył się tydzień temu.

Mecz pomiędzy Osasuna vs Celta Vigo, wynik 0-3

Osasuna kontra Celta Vigo, wynik meczu 0-3

W relacji z ostatniego spotkania w ramach La Liga przedstawiamy wynik meczu pomiędzy drużynami Osasuna i Celta Vigo, który odbył się 4 lutego o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar. Mecz zakończył się zwycięstwem Celtы Vigo 3:0, a wynik na przerwę wynosił 2:0. Oto szczegóły tego starcia, które odbyło się zaledwie kilka dni temu.

Mecz Sevilla vs Osasuna zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2024-01-28 17:30 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbyło się spotkanie między Sevilla oraz Osasuna zakończone wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Osasuna zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki La Liga na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Sevilla objęła prowadzenie 1-0 przed przerwą, lecz Osasuna zdołała wyrównać wynik w drugiej połowie.

Osasuna - Getafe 3-2

Mecz między Osasuna i Getafe dnia 2024-01-21 13:00 na obiekcie Estadio El Sadar: wynik końcowy 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Osasuna i Getafe był emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść Osasuny. Spotkanie odbyło się w ramach 21. kolejki La Liga na Estadio El Sadar. W pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, jednak druga połowa przyniosła wiele emocji i zmiany wyniku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania.

Osasuna - Almeria zakończony wynikiem 1-0

Mecz Osasuna kontra Almeria dnia 2024-01-04 16:00 na obiekcie Estadio El Sadar: 1-0

W meczu La Liga pomiędzy drużynami Osasuna i Almeria, to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść Osasuny, która objęła prowadzenie już w pierwszej połowie. Mecz miał miejsce na Estadio El Sadar, a widowisko odbyło się w ramach 19. kolejki ligowej, dnia 4 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00.