Na stadionie San Mamés Barria dnia 2023-01-09 20:00 odbył się mecz między Athletic Club oraz Osasuna: 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Athletic Club a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-01-09 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Athletic Club a Osasuna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 65'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania to Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Athletic Club stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Osasuna z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Atletico Madrid.

Wierni fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Ante Budimir systematycznie gwarantują fantastycznym fanom wiele emocji. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między graczami zdarzają się nader zagorzałe, rzadko zdarza się, iż zmagania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Athletic Club i Osasuna w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, San Mamés Barria.