Dnia 2021-10-22 19:00 na stadionie Estadio El Sadar miał miejsce mecz Osasuna - Granada CF - 1-1

W dniu 2021-10-22 19:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Osasuna i Granada CF.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Osasuna i Granada CF zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: E. Ávila 45' 1-0 Montoro 90' 1-1 Luis Milla

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 29'

Żółte kartki Granada CF: Luis Abram 37' Carlos Bacca 48' Ruben Rochina 50'

Czerwone kartki Osasuna: José Ángel 74'

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Sevilla i Real Sociedad a Granada CF z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Espanyol.

Liczni fani futbolu z zapałem śledzą poczynania w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Nacho Vidal Luis Abram systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często okazuje się, że widowiska nas męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga. Osasuna i Granada CF i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio El Sadar.