Mallorca vs Osasuna, wynik meczu: 2-3

Dnia 2021-09-26 12:00 na stadionie Iberostar Estadi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Mallorca a Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca i Osasuna wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: Cote 9' 0-1 Moncayola Dani Rodríguez 11' 1-1 Salva Sevilla Fer Niño 45' 2-1 A. Ndiaye Iñigo Pérez 58' 2-2 Javi Martínez 88' 2-3 Manu Sánchez

Żółte kartki Mallorca: Fernando Niño 20' Iñigo Ruiz De Galarreta 90'

Żółte kartki Osasuna: Aridane Hernandez 15' Oier 75' Unai García 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z Levante, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Valencia a Osasuna podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Granada CF.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Fernando Niño Aridane Hernandez często zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe walki między graczami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Mallorca i Osasuna jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Iberostar Estadi.